Jeugdstage in de krokusvakantie

Geschreven door Sofie Lemmens op vrijdag 14 februari 2014 in de categorie Algemeen, Juniors

Jeugdstage in de krokusvakantie

In de krokusvakantie organiseren we opnieuw een jeugdstage op onze club.

Deze gaat daar op maandag 3 en dinsdag 4 maart, telkens van 10u tot 16u en wordt begeleid door pro’s Allan en Tom. De stage is niet enkel toegankelijk voor onze jeugdleden, ook kinderen die geen lid zijn en nog nooit gegolfd hebben zijn welkom! De groepen worden opgedeeld volgens leeftijd en niveau. Tijdens deze twee dagen komen alle onderdelen van golf aan bod op een leuke en speelse manier en zullen de junioren ook op de baan gaan!

De kostprijs bedraagt 70 euro voor de twee dagen, warme middagmaal en drankje inbegrepen! Het aantal plaatsen is gelimiteerd tot 16 junioren. Inschrijven kan via i-golf of het onthaal: 03/355.14.30 en onthaal@ternessegolf.be