Hitte staat Ternesse Junior Open niet in de weg!

Geschreven door Sofie Lemmens op woensdag 8 augustus 2018 in de categorie

Hitte staat Ternesse Junior Open niet in de weg!

Maandag 6 en dinsdag 7 werd op onze club de jaarlijkse Ternesse Junior Open gespeeld. Vanuit verschillende Belgische clubs kwamen er junioren strijden voor de overwinning binnen te halen onder de felle zon. Wij stonden klaar samen met het referee team en wedstrijdleiding van de federatie, extra flesjes water bij de start en onderweg voor elke speler, om er ondanks de hitte een topeditie van te maken. Dag één traden er iets meer dan 70 spelers aan, waaronder in de categorie U14 ook Anders Verbeeck en Sander Van Den Berge van onze eigen club. Met een score van 87 brut haalde Anders de cut en mocht ook dag 2 aantreden, Sander speelde een rondje van 90 en haalde helaas de cut niet.

Dag 2 verwachtten we de warmste dag tot hiertoe en besloten daarom de wedstrijd om te vormen naar een shotgun wedstrijd die startte om 9u. De spelers van dag 1 die de cut haalden plus de categorie U12 vormden een ware invasie op onze club voor de start. Bij U12 namen ook Jan-Willem Verbeeck en Callum Mclean deel (foto). Na een vlotte ronde van net iets meer dan 4u spelen zat het erop en werden de prijzen uitgedeeld. Onze beide deelnemers in de U12 haalden een prijs binnen, Jan-Willem werd knap 2e met een supermooie score van 5 boven de baan! Callum haalde de netto prijs binnen met eveneens een mooie score van 66 netto, 5 slagen beter dan zijn hcp. Anders behaalde een 15e plaats in de categorie U14 met een rondje 87 en 89.

Alweer een geslaagde wedstrijd met knappe scores van onze Ternesse boys!